Prie Garbės Klubo svetainės
Tapkite Garbės Klubo nariu Tapk Nariu

Naujienos

Išskirtinė privilegija Klubo nariams 2019-09-05

Nekantriai artėjančio sezono laukiantiems Kauno „Žalgirio“ gerbėjams džiugi žinia – jau netrukus startuos bilietų prekyba į naujojo sezono kovas.

Kaune – aukščiausio lygio varžovai

Kitą savaitę prekyboje pasirodys bilietai į visas Eurolygos reguliariojo sezono namų rungtynes bei „Betsafe–LKL“ mačus, kurie bus sužaisti iki Naujųjų metų.

Naujajame sezone Eurolygoje rungtyniaus 2 ekipomis daugiau nei praėjusiais metais, todėl aistruoliai išvys dar daugiau aukščiausio lygio rungtynių – „Žalgirio“ arenoje apsilankys 17 stipriausių Europos komandų.

Be to, žiūrovai į „Žalgirio“ areną galės patekti prieš 2 valandas iki Eurolygos rungtynių pradžios. Lankomumo rekordus praėjusį sezoną gerinusioje arenoje sirgaliai dar iki rungtynių pradžios galės išbandyti įvairiausias pramogas, pasipuošti savo veidus žaliai-baltomis spalvomis ir kartu sulaukti įspūdingo komandų pristatymo reginio.

Įsigyjant bilietus išskirtinio dėmesio ir vėl sulauks Kauno „Žalgirio“ Garbės Klubo nariai, kurie pirmieji išankstinės prekybos metu galės pasirinkti bilietus į laukiamiausias žalgiriečių rungtynes. Išankstinis bilietų pirkimas (ne daugiau 6 bilietų) ir jų rezervacija Garbės Klubo nariams prasidės rugsėjo 9 d. 10 val. ryto ir tęsis iki rugsėjo 11-osios vidurnakčio.

Visuotinė bilietų prekyba startuos rugsėjo 12 d. 10 val.

Patikslintas „Žalgirio“ arenos sėdimų vietų skaičius

Artėjantį sezoną „Žalgiris“ ir toliau skatins namų rungtynėse apsilankyti kitų miestų gyventojus. Į „Žalgirio“ arenoje vyksiančias Eurolygos rungtynes kursuos komandos partnerės „Kautros“ užsakomieji autobusai.

Lietuvos čempionai tęs pasisekusią programą #ManoPirmas, kuria kviečia į „Žalgirio“ areną atvykti joje dar nesilankiusius žalgiriečių gerbėjus. Už šią iniciatyvą „Žalgiris“ šią vasarą gavo auksinį Eurolygos marketingo apdovanojimą „Devotion Marketing Awards“ ceremonijoje.

Sezoną atsinaujinusi pasitiks ir „Žalgirio“ arena, kurioje dar komfortabiliau jausis neįgalieji. Jų patogumui įrengta dar daugiau naujų vietų prie pat parketo bei auksinėje bei žalioje zonose. Dėl šių pakeitimų pasikeitė ir oficialus sėdimų vietų „Žalgirio“ arenoje skaičius. Nuo šiol „Žalgirio“ arena per krepšinio rungtynes talpins 15415 žiūrovus.

Pirmąsias namų rungtynes Šarūno Jasikevičiaus auklėtiniai sužais jau rugsėjo 25-ąją „Betsafe–LKL“ pirmenybėse su Pasvalio „Pieno žvaigždžių“ ekipa, o spalio 4 d. „Žalgirio“ arenoje atidarys Eurolygos sezoną rungtynėmis su Vitorijos „Baskonia“ krepšininkais.

Komentarai

 • Vytautas / 2019-09-21 10:07:56
  O kaip su rubine .Klubo nariams buvo pazadeta ,kad nuo siu metu sezono pradzios rubine bus nemokama.
 • Almantas / 2019-09-09 12:21:33
  Kam reikia rezervuoti bilietus prašome parašyti klubas@zalgiris.lt arba telefonu skambinti 868964318, patiems nusipirkti nuotoliniu būdu nepavyks, rezervuoju tik aš. Arba atvykite į kasą. :)
 • Almantas / 2019-09-06 16:37:01
  Sveiki, Arūnai,

  Klubo narys galės įsigyti 6 bilietus ir tai nesvarbu ar Klubo nariui ar ne, bet žinoma norima su šiomis privilegijos, jog Klubo narių daugėtų ir Klubo narių skaičius kiltų. :)
 • arunassb@gmail.com / 2019-09-06 08:25:34
  Sveiki,
  Nurodyta, kad Garbės Klubo narys išankstinio bilietų pirkimo metu galės įsigyti iki 6 bilietų. Informuokite, ar narys galės įsigyti iki 6 bilietų tik kitiems klubo nariams ar ir asmenims, nesantiems klubo nariais.
  Ačiū
A.Butkevičius: „Žalgirio“ komanda yra įaugusi į mano kraują“

Prieš pirmąsias Kauno „Žalgirio“ komandos rungtynes Eurolygos „Top 16“ etape „Žalgiris TV“ rubrikos #ŽaliaBalta laidoje apsilankė ypatingas svečias – Lietuvos Respublikos Ministras Pirmininkas Algirdas Butkevičius.