Šiuo metu „Žalgirio“ Garbės Klube
11
įmonių
820
narių
Šį sezoną surinkta
37078.80  €

Motyvacija Klubo nariams!

Totalizatorius:

 Oficialiai su pirmomis rungtynėmis prasidės 2021-2022 m.  „Žalgirio" totalizatorius – https://zalgirioklubas.lt/lt/e-erdve/totalizatorius/ , kuriame gali varžytis visi esantys Klubo nariai.

Priminimas: spėjimą totalizatoriuje galite atlikti iki rungtynių pradžios (Iki rungtynių pradžios galima keisti kiek tik norite savo spėjimą).  Rungtynėms prasidėjus, įrašyti ar keisti spėjimą jau nebus galima. Jeigu vėliau pamiršite pastatyti už kitas rungtynes, tai liks jūsų praėjusių rungtynių spėjimas.

Reitingavimas:

Po kiekvienų rungtynių prašysime, kad reitinguotumėte žaidėjus, tai yra pažymėti, kaip Jūsų manymu tose rungtynėse sužaidė kiekvienas žalgirietis – https://zalgirioklubas.lt/lt/e-erdve/reitingavimas/ , o kitą dieną po rungtynių mes viešai paskelbsime (https://www.facebook.com/zalgirioklubas/), ką išrinkote geriausiu žaidėju (-ais). Galbūt ateičiai sugalvosime kitą reitingavimą, pavyzdžiui, rinksime labiausiai nustebinusį, naudingiausią ar kt. žaidėją.

 

Mėnesio aktyviausias:

Norisi didesnio aktyvumo tarp Klubo narių, dėl to apdovanosime ir patį aktyviausią Klubo narį kiekvieną mėnesį. Už ką bus gaunama taškų? (Rugsėjo mėnesį startuosime!)


Taip pat bus ne tik mėnesio, bet ir viso sezono metu renkamas aktyviausias narys! Narys kuris surinks viso sezono metu daugiausia taškų - taps aktyviausiu! Linkime sėkmės, klubiečiams! Sveikos ir smagios konkurencijos ir laukiame didelio Jūsų aktyvumo! #manokomanda #būkŽalgiris