Šiuo metu „Žalgirio“ Garbės klube
11
įmonių
972
nariai
Šį sezoną surinkta
44013.79 €

Motyvacija Klubo nariams!

Totalizatorius:

 Oficialiai su pirmomis rungtynėmis prasidėjo ir Klubo narių totalizatorius – https://zalgirioklubas.lt/lt/e-erdve/totalizatorius/ , kuriame gali varžytis visi esantys Klubo nariai.

Priminimas: spėjimą totalizatoriuje galite atlikti iki rungtynių pradžios. Rungtynėms prasidėjus, įrašyti ar keisti spėjimą jau nebus galima. Jeigu vėliau pamiršite pastatyti už kitas rungtynes, tai liks jūsų praėjusių rungtynių spėjimas.

Reitingavimas:

Po kiekvienų rungtynių prašysime, kad reitinguotumėte žaidėjus, tai yra pažymėti, kaip Jūsų manymu tose rungtynėse sužaidė kiekvienas žalgirietis – https://zalgirioklubas.lt/lt/e-erdve/reitingavimas/ , o kitą dieną po rungtynių mes viešai paskelbsime (https://www.facebook.com/zalgirioklubas/), ką išrinkote geriausiu žaidėju (-ais). Galbūt ateičiai sugalvosime kitą reitingavimą, pavyzdžiui, rinksime labiausiai nustebinusį, naudingiausią ar kt. žaidėją.

 

Mėnesio aktyviausias:

Norisi didesnio aktyvumo tarp Klubo narių, dėl to apdovanosime ir patį aktyviausią Klubo narį kiekvieną mėnesį. Už ką bus gaunama taškų?

O kad būtų didesnė motyvacija, tai rugsėjo + spalio (nes rugsėjis trumpas mėnesis) aktyviausias Klubo narys gaus lapkritį, visą mėnesį nemokamai parkuotis arenos aikštelėje renginių metu!

Taip pat bus ne tik mėnesio, bet ir viso sezono metu renkamas aktyviausias narys! Narys kuris surinks viso sezono metu daugiausia taškų - taps aktyviausiu! Linkime sėkmės visiems ir nenuleisti rankų, sezonas ilgas! Sveikos ir smagios konkurencijos ir laukiame didelio Jūsų aktyvumo! #manokomanda #būkŽalgiris