Šiuo metu „Žalgirio“ Garbės Klube
11
įmonių
899
nariai
Šį sezoną surinkta
21632.90  €

Įmonės Klubo narės

Šiuo metu „Žalgirio“ Garbės Klubas turi 11 įmonių – Klubo narių. Laukiame kitų prisijungiančių įmonių.

Pasiūlymas įmonėms

Šiuo metu "Lytagra" - viena didžiausių žemės ūkį aprūpinančių technika bendrovių Lietuvoje, vienijanti 29 antrines įmones ir filialus, kuriuose dirba daugiau kaip 800 darbuotojų, iš jų didžioji dalis - žemės ūkio specialistai. Tiekiamos ne vien atskiros žemės ūkio mašinos, o jų komplektai įvairioms žemės ūkio gamybos technologijoms, taip pat reikiamos atsarginės dalys, metalai ir įvairios medžiagos. Tai seniausia ir didžiausia šio profilio įmonė Lietuvoje. Daugiau - www.lytagra.lt

Lytagros Klubo narės yra - Panevėžio Lytagra, Klaipėdos Lytagra, Vilniaus Lytagra, AB Lytagra, Lietuvos žemės ūkio bendrovė ir Okainių žėmės ūkio bendrovė. (Bronzinės Klubo narės įmonės)
UAB „Daneka“ – įmonė, įkurta 1995-aisiais, vykdanti didmeninę ir mažmeninę prekybą buitine technika. 2011 metais įmonė tapo garsiausių pasaulyje buitinės technikos prekinių ženklų, tokių kaip Siemens, Bosch, AEG, parteriu. Įmonė dalyvauja pasaulinėse parodose, gamintojų organizuojamuose mokymuose ir savo turimas žinias apie produktus stengiasi perteikti klientui. Daugiau – www.daneka.lt. (Sidbarinė Klubo narė įmonė)
UAB renginiai lt (Karklės festivalis) - svajonės kurios vienija! Geriausias festivalis lietuvoje, kuris vyksta prie jūros ir suvienija tūkstančius žmonių! Šiemet festivalis vyks rugpjūčio 14-16 dienomis! Daugiau informacijos www.karkle.com Festivalio metu vyks „Žalgirio" Garbės Klubo 3x3 turnyras, o Klubo nariai turės puikias sąlygas festivalio metu! Klubo narė įmonė nuo 2019.07.15
UAB Statybos ratai - Statybinės technikos nuoma. Birios medžiagos: žvyras,smėlis,skalda,juodžemis,atsijos.
Gerbūvio darbai. Klubo narė įmonė nuo 2019.06.01
Mūsų bendrovė teikia paslaugas plačiam klientų ratui, pradedant mažomis įmonėmis, individualiai dirbančiais profesionalais ir baigiant didelėmis akcinėmis bendrovėmis bei ne pelno organizacijomis, tokiose verslo srityse, kurios apima gamybos, prekybos, paslaugų sferą, finansinius tarpininkus, advokatus, kolektyvinius intelektinės nuosavybės administratorius ir ūkininkus.

Mes, kaip ir mūsų klientai, susiduriame su kasdieniniais verslo iššūkiais, ir tikrai žinome, ką reiškia būti versle. Mes suprantame jūsų verslo pobūdį ir siekius, ne tik jūsų buhalteriją. Mes kuriame artimus draugiškus tarpusavio santykius, paremtus lojalumu, pagarba ir patirtimi, kuria dalijamės. Klientams mes siūlome asmeninį dėmesį, ko paprastai nebūna didelėse įmonėse.
Girteka Logistics – viena iš pirmaujančių transporto ir logistikos kompanijų Europoje bei NVS šalyse. Per metus pervežame daugiau nei 420 000 pilnų krovinių (FTL). Nuo 1996 - ųjų, kai įmonė turėjo vos 1 vilkiką, mes organiškai augome ir šiuo metu galime didžiuotis 5 600 vilkikų ir 5 800 puspriekabių nuosavu transporto parku pasiskirsčiusiu Europoje, Rusijoje, Skandinavijos bei NVS šalių teritorijose.