Šiuo metu „Žalgirio“ Garbės Klube
11
įmonių
899
nariai
Šį sezoną surinkta
21632.90  €

Kaip tapti nariu?

Tą galite atlikti:

- Internetu
- Pasirašant išsimokėjimo sutartį

 

Internetu:

 1. Užpildykite registracijos formą internete, kurią rasite čia.
 2. Atsiųskite asmens dokumento kopiją ir dokumentinę nuotrauką el.paštu klubas@zalgiris.lt (arba prisekite ją pildant registracijos formą internete).
 3. Pateikus registracijos formą Jūs automatiškai būsite nukreipti į mokėjimų sistemą Paysera.lt. Jos pagalbą padarysite pavedimą naudodamiesi savo banko e-bankininkystės sistema. Galite mokėti ir tiesiai mums atliekant pavedimą iš savo e-bankininkystės sistemos. Klubo nario mokestis yra: 14 m. ir vyresniems asmenims – 80 Eur/metams; 6-13 metų amžiaus asmenims – 40 Eur/metams; asmenims iki 5 metų (imtinai) – 20 Eur/metams. Pavedimą atlikite į Kauno „Žalgirio“ Klubo (gavėjas: VšĮ Kauno „Žalgirio“ klubas, gavėjo kodas: 302430644) sąskaitą Luminor banke Nr. LT824010042503165483 (mokėjimo paskirtį nurodykite „Nario mokestis už “). Pavedimą galima atlikti internetu arba apsilankius banke. Taip pat nario mokestį galite sumokėti atvykus į Kauno „Žalgirio“ arenos kasą (tik iš anksto susitarus).
 4. Tuojau pat po registracijos internete Jūsų nurodytu el. pašto adresu bus atsiųsta sutartis, kurią turite pasirašyti ir nuskenavus arba nufotografavus atsiųsti el. paštu klubas@zalgiris.lt arba atnešti į „Žalgirio“ arenos kasą. Pasirašydami sutartį Jūs automatiškai sutinkate su Klubo taisyklėmis.
 5. Asmenys nuo 14 m. iki 17 m. (imtinai) amžiaus turi kartu pateikti tėvų ar globėjų sutikimą, parašyta laisva forma. Už asmenis iki 14 metų Klubo nario sutartį sudaro tėvai ar globėjai.
 6. Per 14 dienų Jums bus aktyvuotas nurodytas sutartyje ir skirtas prisijungti prie Klubo narių erdvės tinklapyje www.zalgiris.lt, taip pat 14 dienų laikotarpyje Jums bus perduotas Klubo nario paketas registracijos metu nurodytu būdu.

Apmokėjimas užsienyje gyvenantiems asmenims:

Užsienyje gyvenantys asmenys taip pat gali sumokėti naudodamiesi Paysera.lt sistema, kuri sudariusi sutartį su tarptautinių atsiskaitymų sistema WebMoney Transfer. Į Paysera sistemą būsite nukreipti automatiškai užpildžius įstojimo į Klubą anketą. Norint apmokėti iš užsienio Jums reikės SWIFT kodo, prašome kreiptis el. paštu klubas@zalgiris.lt ir atsiųsime.

Klubo narystė išsimokėtinai:

Klubo nario mokestį galima sumokėti ir dalimis per 6, 9 arba 12 mėn., naudojantis „Mokilizingo“ paslaugomis.

 1. Užpildykite naujo nario anketą www.zalgirioklubas.lt, registruojantis įkelkite arba klubas@zalgiris.lt atsiųskite dokumentinę nuotrauką.
 2. Apmokėjimas galimas dviem būdais:
  a) Užsiregistravę, būsite nukreipti į PaySera mokėjimų sistemą. Galimų atsiskaitymo būdų sąraše pasirinkite Mokilizngas ir, sekdami instrukcijomis, sudarykite išimokėjimo sutartį internetu.
  b) Atvykite į „Žalgirio“ arenos bilietų kasą (Karaliaus Mindaugo pr. 50, „Žalgirio“ arena, Kaunas, I-V 10-19 val., pietų pertrauka 14-15 val., savaitgaliais dirba tik renginio atveju). Su savimi turėkite asmens tapatybę įrodantį dokumentą, dokumentinę nuotrauką (jei registruojantis jo neįkėlėte/neatsiuntėte). Kasininkės padės Jums sudaryti Mokilizingo sutartį.
 3. Per 14 dienų Jums bus aktyvuotas prisijungimas prie Klubo narių erdvės tinklapyje www.zalgirioklubas.lt, informaciją apie Klubo nario paketo atsiėmimą gausite informaciją registracijos metu nurodytu el. paštu.  

Noriu tapti KLUBO nariu!