Prie Garbės Klubo svetainės
Tapkite Garbės Klubo nariu Tapk Nariu

Naujienos

Įvyko „Žalgirio“ Garbės Klubo šventinis krepšinio turnyras 2017-12-18

Sekmadienį Kauno „Žalgirio“ treniruočių centre vyko tradicinis „Žalgirio“ Garbės Klubo organizuojamas šventinis krepšinio turnyras. Dėl nugalėtojų taurės varžėsi šešios komandos, suskirstytos į dvi grupes po tris komandas.

Pirmojoje grupėje geriausiai pasirodė Kelmės ekipa, iškovojusi bilietą į turnyro finalą. Antrąją vietą užėmė Šakių krepšininkai, patekę į mažąjį finalą. Treti grupėje liko „Žalgirio“ aistruolių grupuotė „Green White Boys“.

Rezultatai A grupės
: Šakiai 55:38 Green White Boys, Kelmė 34:20 Green White Boys, Šakiai 27:30 Kelmė.

Antroje grupėje pirmąją vietą užėmė Jurbarko komanda, antri liko – „Žalgirio“ Garbės Klubo nariai, treti – „Žalgirio“ administracijos darbuotojai.

Rezultatai B grupės: Jurbarkas 41:13 „Žalgirio“ Garbės Klubas, „Žalgirio“ administracija 34:37 (po pratęsimo) „Žalgirio“ Garbės Klubas, „Žalgirio“ administracija 33:35 Jurbarkas.

Dėl penktosios vietos turnyre susikovė „Green Whte Boys“ ir „Žalgirio“ administracijos darbuotojų ekipos. Pergalę 41:30 iškovojo „Žalgirio“ administracija, vedama Dariaus Sirtauto.

Kovoje dėl trečiosios vietos Šakių ekipa susitvarkė su „Žalgirio“ Garbės klubo pasipriešinimu 40:38. Silpnai rungtynes pradėję Klubo nariai, jų pabaigoje atsitiesė ir turėjo šansų pakovoti dėl pergalės.

Didžiajame finale susitiko praėjusių metų vicečempionai ir trečios vietos laimėtojai. Kelmės krepšininkai labai norėjo ir stengėsi laimėti, kadangi jau kelinti metai iš eilės pralaimėdavo tik finale, tačiau šįkart vėl buvo stipresni priešininkai. 35:50 triumfavo Jurbarko komanda. Naudingiausiu nugalėtojų ekipos žaidėju buvo pripažintas jurbarkietis A.Karabitian, atsiėmęs geriausio žaidėjo statulėlę.

Po turnyro apdovanotos buvo visos trys komandos taurėmis – čempionai Jurbarkas, vicečempionai Kelmė bei trečios vietos nugalėtojai Šakiai.  

Fotogalerija rasite čia: http://zalgirioklubas.lt/lt/foto-galerija/#/lt/foto-galerija/id/9990

Komentarai

  • AMANDA AFREDO / 2017-12-31 16:01:51
    paskola! paskola !! paskola !!!
    Ar ieškote patikimos ir akredituotos privačios paskolos bendrovės, kuri teikia paskolas visą gyvenimą. Mes siūlome visų rūšių paskolas labai greitai ir lengvai, asmeninės paskolos, automobilių paskolos, hipotekos paskolos, studentų paskolos, verslo paskolos, investicinės paskolos, skolų konsolidavimas ir daug daugiau. Ar jus bankai ir kitos finansinės institucijos atmetė? Ar jums reikia konsolidavimo paskolos ar hipotekos? Nepamirškite, kad esame čia, kad visas savo finansines problemas padarytų praeityje. Mes skolinome lėšas asmenims ir įmonėms, kuriems reikalinga finansinė parama 2%. Nr socialinio draudimo numerio reikalaujama ir kredito patikrinimas nereikalingas, 100% garantuotas. Noriu pasinaudoti šia priemone ir informuoti jus, kad mes teikiame patikimą ir palaikomą pagalbą, ir mes mielai jums pasiūlysime paskolą.
    Tada atsiųskite mums el. Laišką: (amandaafredoloan42@gmail.com) kreiptis dėl paskolos
A.Butkevičius: „Žalgirio“ komanda yra įaugusi į mano kraują“

Prieš pirmąsias Kauno „Žalgirio“ komandos rungtynes Eurolygos „Top 16“ etape „Žalgiris TV“ rubrikos #ŽaliaBalta laidoje apsilankė ypatingas svečias – Lietuvos Respublikos Ministras Pirmininkas Algirdas Butkevičius.